VIDEOJET 1040

Замовити зворотній дзвінок

Каплеструменевий принтер VIDEOJET 1040

Надійне каплеструменеве маркування за доступною ціною. Каплеструменевий принтер Videojet 1040 забезпечує високу якість друку при низькій вартості обслуговування. Швидкість маркування до 130 м / хв підійде для більшості завдань.

Основні характеристики

  • Друк до 2 рядків
  • Максимальна швидкість друку до 130 м / хв
  • Автопромивки головки для швидкого запуску навіть після тривалого простою
  • Внутрішня помпа усуває потребу в зовнішньому повітрі і знижує до мінімуму ймовірність попадання бруду в потік чорнила
  • Технологія Dynamic Calibration ™ автоматично коригує параметри краплеструменевого друку, забезпечуючи високу якість
  • Система подачі чорнила Smart Cartridge ™ практично виключає протоку і забезпечує використання тільки відповідних видаткових матеріалів
  • Періодичність планового технічного обслуговування складає 3000 годин, яке полягає в заміні лише одного фільтра
  • Корпус з нержавіючої сталі зі ступенем захисту IP43
  • USB в стандартній комплектації
  • Яскравий, кольоровий сенсорний екран з діагоналлю 7 дюймів

Основні переваги

Даний маркіратор включає в себе всі головні переваги, якими володіють поширені і добре зарекомендувавші себе каплеструменеві принтери VIDEOJET 1000-й серії. У їх числі автопромивки друкуючої головки для полегшення роботи обслуговуючого персоналу, система автоматичного динамічного підстроювання параметрів чорнильної системи і голівки, нержавіючий корпус, що дозволяє використовувати даний каплеструменевий маркіратор на різних виробництвах, зручна заміна витратних матеріалів.

При використанні принтера на лініях зі змінною швидкістю транспортера немає необхідності використовувати таходатчіка ( енкодер ) - функція визначення швидкості руху реалізується лише датчиком наявності продукту.

Простота в обслуговуванні – одна з важливих якостей маркувального обладнання. У принтері Videojet 1040 є лише один чорнильний фільтр, який потрібно замінити після 3000 годин. Це дозволить принтеру працювати більше року без технічного обслуговування навіть при роботі в 2 зміни, що істотно скорочує експлуатаційні витрати.

Простота в експлуатації забезпечується інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Кольоровий сенсорний дисплей відображає всю необхідну інформацію, а також спрощує введення даних для друку. Просте і зручне меню по достоїнству оцінять оператори.

Не думайте про маркування - надайте це вашому маркіратору і сконцентруйтеся на випуску продукції!

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!