FAQ

Питання та відповіді

Найбільш поширене маркування продукції з допомогою каплеструйних маркувальників. Це пояснюється їх універсальністю і простотою вбудовування в виробничу лінію.

Широке поширення отримали лазерні маркиратори, які стали гарною альтернативою краплеструменевого маркування завдяки відсутності витратних матеріалів, простоті в експлуатації і високій надійності.

Для маркування гнучкою упаковки найбільше застосовуються термотрансферні принтери, що завдають друк з високою роздільною здатністю, що дозволяє наносити велику кількість тексту, логотипи і штрих-коди. Для маркування вторинної упаковки використовуються аплікатори етикеток з вбудованими термотрансферним принтерами, або чорнильні крупносимвольні принтери.

Наші фахівці допоможуть Вам підібрати найбільш підходящу технологію друку.

Для каплеструйних принтерів VIDEOJET є широкий спектр чорнила. У нашій лабораторії ми можемо виконати зразки маркування на ваш продукт.

Для нанесення контрастного маркування на темних поверхнях застосовуються спеціальні модифікації принтерів, які наносять маркування пігментними висококонтрастними чорнилами світлого кольору.

Для маркування продуктів харчування, зокрема яєць, використовуються чорнила на спиртовій або водній основі.

Згідно українського законодавства певні чорнила і розчинники є так званими «прекурсорами ». Для використання таких витратних матеріалів потрібна наявність ліцензії на використання прекурсорів.

У разі, якщо підприємство не має такої ліцензії, ми можемо запропонувати беспрекурсорні чорнила для кожної моделі маркувальників VIDEOJET. Чорнило на беспрекурсорній основі практично не поступаються за своїми характеристиками аналогічним прекурсорним витратним матеріалам.