Термотрансферні принтери

Термотрансферний принтер Videojet 6230 це надійне і економічно вигідне рішення для користувачів, які переходять з аналог..
Детальніше
Термотрансферний принтер нового покоління для друку на плівкових матеріалах VIDEOJET 6330/6530 Маркіратори DataFlex ®..
Детальніше
Термотрансферний принтер для друку на плівкових матеріалах VIDEOJET 6420 Маркіратор DataFlex ® 6420 являє собою краще..
Детальніше
Термотрансферний принтер Videojet DataFlex Plus з IP захистом ідеальний для маркування на гнучкій плівці в системах, де ..
Детальніше
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)
Термотрансферні принтери

Термотрансферний принтер — це цифровий пристрій, який друкує на папері (або іншому матеріалі) шляхом плавлення покриття зі стрічки таким чином, що воно приклеюється до поверхні, на яку наноситься друк. Даний спосіб був винайдений фахівцями корпорації SAATO в кінці 1940-х років; він представляє альтернативу способу прямого термодруку, де стрічка не присутня в процесі.

Термотрансферний принтер етикеток використовується:

  • для друку штрихкодових етикеток, так як етикетки, виготовлені способом звичайного термодруку, як правило, недовговічні;
  • для друку пластикових етикеток на хімічні контейнери, тому що лазерний принтер легко розтоплює дешевий пластик.

Штрихкодові термотрансферні принтери, як правило, мають фіксовані розміри - 4,6 або 8 дюймів. У минулому розмірний ряд був ширше, але в даний час більшість виробників використовують саме ці розміри в якості стандартів.

Пристрій термотрансферного принтера друку етикеток

Робочим елементом є термодрукуюча головка фіксованої ширини. Головка стикається з паперовою або пластиковою етикеткою, розташованою над приводним гумовим валиком. Між друкуючою головкою і етикеткою затиснута термотрансферна стрічка (фольга), що представляє собою поліефірную плівку, на яку до прилеглої до етикетки стороні завдано фарбувальний склад із суміші воску і полімерних смол. Стрічка намотується на барабани до 625 метрів (1965 футів) в довжину і приводиться в рух друкуючим механізмом зі швидкістю до 12 дюймів в секунду (багато додатків прекрасно працюють при швидкості 6 дюймів в секунду).

Роздільна здатність головки - 203 dpi (8 крапок на мм) або 300 dpi (12 точок на мм). Деякі фірми виробляють принтери 600 dpi , для друку дуже маленьких штрих-кодів для електроніки (наприклад, батарейки мобільного телефону).

Як працюють термотрансферні принтери

Етикетка та стрічка рухаються під друкуючою головкою одночасно. Крихітні нагрівальні елементи розміром - 1 піксель (з яких і складається друкуюча головка), нагріваються і охолоджуються таким чином, щоб розтопити «чорнило» з поліефірної плівки і нанести їх на етикетку. Цей процес відбувається дуже швидко за рахунок високої швидкості роботи принтера.

Висока швидкість друку можлива завдяки складному пристрою механізму, продуктивним процесорам і великим обсягам пам'яті. Це дозволяє наносити зображення на етикетку з безперервною швидкістю.

Що забезпечує ефективність термотрансферного принтера

Для управління термотрансферними принтерами застосовується спеціальний програмний код, що дозволяє створити етикетку в програмі дизайну етикеток і зберегти її в пам'яті принтера.

Кожен виробник термотрансферних принтерів використовує унікальну мову програмування; деякі з них дуже складні і важкі в розробці. Наприклад, щоб надрукувати штрихкод на етикетці, який контролює комп'ютер пошле серію кодів на принтер з параметрами штрих-коду - розміром і розташуванням на етикетці, а також даними, які будуть закодовані в штрих коді.

Принтер використовує заздалегідь певні алгоритми штрихкодування, строго дотримуючись допустимого для даного типу головки дозволу, щоб вибрати кращий варіант штрихкоду на цьому конкретному типі принтера. Купити термотрансферний принтер під Ваші потреби можна в нашій компанії. Ми чекаємо Вашого дзвінка.