Лазерні маркіратори

Лазерний маркіратор Videojet 3020 є найбільш компактною, економічною і надійною системою лазерного маркування в своєму к..
Детальніше
Система Videojet 3140 з лазером потужністю 10 Вт розроблена для пакувальних ліній, де необхідне маркування високої якост..
Детальніше
Лазерний маркіратор Videojet 3340 потужністю 30 Вт дозволяє наносити високоякісне маркування на лініях із середніми і ви..
Детальніше
Лазерний маркіратор Videojet 3640 забезпечує маркування на самих швидкісних лініях у фармацевтичній, тютюновій, харчовій..
Детальніше
Опто -волоконні лазери Videojet 7230 і 7330 потужністю 10 і 20 Вт відповідно відносяться до найбільш компактних і гнучки..
Детальніше
50-ватний оптоволоконний лазер Videojet 7510 забезпечує якісне нанесення висококонтрастного маркування на тверді пластик..
Детальніше
100-ватний оптоволоконний лазер Videojet 7610 дозволяє з високою швидкістю наносити маркування на тверді пластикові, мет..
Детальніше
Система димовидалення та фільтрації - це важливий елемент системи лазерного маркування, що допомагає видаляти дим і твер..
Детальніше
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)
Лазерні маркіратори

Високоякісне і найшвидше лазерне маркування в своєму класі

Лазерна технологія нанесення маркування забезпечує мінімальні витрати, пов'язані з експлуатацією та обслуговуванням маркувального обладнання, в той же час забезпечуючи високу якість і чіткість маркування.

Основні переваги:

  • Висока якість - завдяки чіткості контурів друку лазер виконує високоякісне і естетичне маркування.
  • Стійкість - лазер впливає на сам матеріал, змінюючи його поверхневу структуру (наприклад, спалюючи верхній шар). Тому маркування не може бути видалене без зачистки поверхні продукту. Маркування стійке до стирання, температури, хімічного впливу, а також впливу ультра-фіолетових променів.
  • Захист від підробок - захист торгової марки і справжності продукту. Так як лазер змінює саму поверхню продукту, маркування складно видалити або підробити.
  • Маркування як на рухомих, так і на нерухомих продуктах - завдяки векторній технології друку, продукт що маркується може або рухатися, або знаходитися в нерухомому стані під час маркування.

Види лазерних маркувальників

Вуглекислотні лазерні маркіратори Videojet забезпечують високу продуктивність на швидкісних виробничих лініях. Унікальне програмне забезпечення дозволяє збільшити швидкість маркування до 100 000 одиниць продукції на годину. Лазери Videojet забезпечують максимальну продуктивність і при цьому володіють збільшеним ресурсом експлуатації лазерної трубки до 45 000 годин.

Оптоволоконні лазерні маркіратори Videojet розроблені спеціально для високошвидкісних ліній, забезпечують якісне нанесення висококонтрастного маркування на різні поверхні на надвисоких швидкостях пакувальних ліній (до 440 м / хв). При цьому даний тип лазерних маркувальників відрізняється більш компактними розмірами в порівнянні з попереднім поколінням твердотільних лазерних систем, які працюють з тією ж довжиною хвилі, що і оптоволоконні лазери.