Каплеструменеві принтери

Надійне каплеструменеве маркування за доступною ціною. Каплеструменевий принтер Videojet 1040 забезпечує високу якість д..
Детальніше
Videojet 1280 поєднує в собі широкі функціональні можливості і кращу ціну. Принтер об'єднує в собі інноваційні технол..
Детальніше
Дрібносимвольний каплеструменевий принтер Videojet 1580 - каплеструменевий принтер Videojet нового покоління забезпеч..
Детальніше
Videojet 1860 - каплеструменевий принтер Videojet нового покоління має низку функцій, що попереджають про потенційні пом..
Детальніше
Надшвидкісний дрібносимвольний каплеструменевий принтер VIDEOJET 1620 Ultra High Speed Принтер Videojet 1620 Ultra Hi..
Детальніше
Пігментний дрібносимвольний каплеструменевий принтер VIDEOJET 1710 Принтер Videojet 1710 - це стабільне високоякісне ..
Детальніше
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)
Каплеструменеві принтери

Каплеструменевий маркіратор

Одним з найбільш універсальних і економічних способів нанесення стійкого маркування на саму різну продукцію є застосування каплеструменевих маркувальників.

Компанія ТОВ «Альянс-КМ», офіційний дистриб'ютор світового лідера в області промислового маркування Videojet Technologies Inc ., Пропонує широкий спектр рішень для нанесення маркування за допомогою каплеструменевих принтерів.

Нові каплеструменеві маркіратори Videojet 1000-серії мають ряд переваг, які забезпечують надійну експлуатацію при низькій вартості друку.

Переваги каплеструменевих маркувальників

Неперевершена якість друку

Удосконалена технологія формування і розташування крапель чорнила забезпечує кращу в своєму класі якість друку. При цьому надшвидкісні каплеструменеві принтери Videojet 1620 UHS і Videojet 1650 UHS забезпечують друк на пакувальних лініях з екстремальними швидкостями. Завдяки унікальному поєднанню конструктивних рішень і вдосконаленому складу чорнила, принтер Videojet 1650 UHS видає маркування на швидкості до 508 м / хв.

Економне використання витратних матеріалів

Каплеструменеве маркування по праву вважається найбільш економічним способом нанесення промислового маркування в більшості випадків . Це пояснюється малим використанням чорнила. Наприклад, при друку в 2 рядки одним картриджем чорнила ємністю 750 мл вдасться промаркувати до 10 мільйонів одиниць продукції. При цьому вартість друку, яка припадає на один продукт, складе частки копійки. Система легко змінних картриджів забезпечує чистоту при заміні витратних матеріалів, а мікрочіп Smart Cartridges ™ забезпечує контроль рівня і сумісності.

Каплеструйные принтеры способны провести маркировку на любых товарах и упаковках

Автоматична настройка

Система Dynamic Calibration здійснює постійний контроль і автоматичне підстроювання параметрів голівки і принтера. Це забезпечує незмінно високу якість друку незалежно від зміни температури і умов навколишнього середовища. Принтер автоматично відстежує такі зміни і корегує внутрішні параметри, такі як в'язкість чорнила, тиск струменя в друкуючій голівці, напруга заряду чорнильних крапель. В результаті від оператора не потрібно втручання в настройку принтера.

Друкуюча головка

Конструкція голівки з перфорованою торцевою поверхнею (Videojet 1520, 1620, 1 610 Dual Head і 1710), а також функцією автопромивки і автономною системою подачі повітря в друкувальну головку скорочує кількість чисток, збільшуючи час безперебійної роботи принтера.

Каплеструйные принтеры способны провести маркировку на любых товарах и упаковках
Каплеструйные принтеры способны провести маркировку на любых товарах и упаковках

Планове обслуговування

Використання передових технологій в принтерах 1000-серії дозволяє істотно збільшити інтервали між плановим технічним обслуговуванням, завдяки унікальній конструкції чорнильного модуля. Немає необхідності піклуватися про регулярну заміну фільтрів, як в більшості каплеструменевих маркувальників. Чорнильний модуль розрахований на тривалий термін експлуатації маркіратора без будь-якого втручання.

Інтерфейс

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс принтерів 1000-серії спрощує роботу операторів. Функція WYSIWYG забезпечує візуалізацію всієї необхідної інформації, в тому числі друкованого повідомлення. В залежності від уподобань покупця принтери поставляються з мембранною клавіатурою або сенсорним дисплеєм (Touch screen).

Каплеструйные принтеры способны провести маркировку на любых товарах и упаковках

Економний маркіратор для малих виробництв

Каплеструйные принтеры способны провести маркировку на любых товарах и упаковках

Новий каплеструменевий принтер VIDEOJET 1040 - Надійне маркування за доступною ціною!

Каплеструменеві маркіратори Videojet 1000-й серії мають широкі можливості, що дозволяють задовольнити найрізноманітніші і складні вимоги до маркування. Проте, для багатьох малих підприємств такий функціонал є надмірною і перевершує реальні потреби в маркуванні. Для малих виробництв компанією VIDEOJET був розроблений новий каплеструменевий маркіратор Videojet 1040. Він успадкував від принтерів 1000-й серії більшість технічних рішень, при цьому технічне обслуговування принтера зведено до мінімуму і полягає в заміні одного фільтра по досягненню певного терміну.

Принтер Videojet 1040 оснащений кольоровим сенсорним дисплеєм з зручним інтерфейсом, простий в експлуатації і надійний.