Графічні системи

Графічна система Videojet 4320 спеціально створена для краплеструменевого друку складної графіки на пористих поверхнях в..
Детальніше
Каплеструменевий принтер з бінарно-направленими струменями Videojet BX забезпечує різноманітний і надійний швидкісний др..
Детальніше
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)
Графічні системи

Графічні системи необхідні для багатьох цілей

Компанія Videojet створює безліч моделей маркувального обладнання. Вона також представляє широкий асортимент графічних систем. Графічні системи BX6000 і 4320 застосовуються для нанесення:

 • Зображень, адресної інформації на поліграфічну рекламну продукцію;
 • Різні поштові відправлення.

Каплеструменеві принтери Videojet плюс вакуумні конвеєри Cheshire бездоганно підходять поліграфічним підприємствам або друкарням.

Яку графічну систему краще вибрати для друку?

Отже, розглянемо основні переваги систем. Перша у списку - Videojet 4410:

 • Друк на матеріалах з покриттям при виробничих швидкостей - ультрафіолетові чорнила швидко висихають в ультрафіолетових променях;
 • Друк з високою роздільною здатністю на багатьох матеріалах - ультрафіолетовими, сольвентними чорнилами на матеріалах, наприклад, пористих, глянцевих, пластикових, крім того, до 600 × 600 dpi для найкращої якості друку;
 • Розширене програмне забезпечення, різноманітні можливості введення-виведення - відбувається обрізка повних сторінок в форматі PDF, зчитування, друк, верифікація, відстеження товарів.

Videojet 4320 також є надійною системою:

Досконала гнучкість, точна настройка, модернізація - масштаб друку від 5 до 20 сантиметрів, система подає чорнило великої місткості - зниження витрат;

 • Висока роздільна здатність друку і зручність - спрощення налаштувань і виконання певних завдань за допомогою інтерфейсу Crescendo , якість друку до 600 × 600 dpi;
 • Розширені можливості введення-виведення - попередній перегляд плюс візуалізація дозволяє побачити каплеструменеву картинку до запуску, установка і технічне обслуговування відокремлюються від експлуатації, функції управління укладальником, відділом браку, читання записів, верифікація друку доступні з інтерфейсом JetMail 3.
 • Принтер Videojet 4320 є відмінним вибором для поліграфії, поштових служб, при виготовленні газет. Він створений для краплеструменевої графіки, адресації.

До того ж, графічна система Videojet BX «володіє» наступними перевагами:

 • Пропускна здатність - друкують головки з стрічками 51 мм зі швидкістю до 600 м / хв, один контролер керується 1 або 2 Маркіраторами BX6500 / 6600, два варіанти роботи;
 • Швидковисихаючі чорнила - чорнило на основі ацетону з невеликим викидом летких речовин або на основі МЕК, друк на матеріалах з поверхнею на водній основі, УФ-покриттям, інші глянцеві матеріали;
 • Надійність, довговічність, ефективність - тривалий термін служби при різних умовах, відмінна ступінь захисту, стійка до різних зовнішніх негативних впливів.

Маркіратор з бінарно-направленими струменями Videojet серії BX здатний забезпечити надійність і різноманітність швидкісного цифрового друку для підвищення продуктивної роботи.