Як не допустити дефектів друку на гнучкій упаковці

Як не допустити дефектів друку на гнучкій упаковці

Друк на гнучкій упаковці

Гнучка упаковка вважається одним із найпопулярніших пакувальних матеріалів, який дуже часто застосовують у промисловості. Завдяки їй продукти залишаються свіжими на тривалий термін, а також помітними на полицях магазинів. Але на подібних упаковках досить складно здійснювати друк, тому що для цього потрібні певні умови та дорогий промисловий маркіратор.

У сьогоднішній статті ми розкриємо причини, з яких дана упаковка вважається проблемною для виробника. А також познайомимося з нею ближче, обговоримо її ключові переваги та недоліки.

Характеристика гнучкої упаковки

Виробництво друку

Гнучка упаковка вважається досить популярним та корисним пакувальним матеріалом на сьогоднішньому ринку. Найчастіше її можна зустріти на магазинних полицях, адже в ній зберігають харчові продукти, такі як печиво, чіпси, горіхи тощо. Вона здатна надійно та економічно захистити вміст.

Завдяки тому, що компанії залучають у своєму виробництві гнучкі матеріали для первинної упаковки, маса виробників здатні легко привертати увагу покупців за рахунок того, що зовнішня оболонка може бути прикрашена яскравими малюнками. Адже подібні плюси призвели до того, що гнучка упаковка стала другим за величиною сегментом ринку упаковки в США. Вона зібрала 31,8 мільярда доларів лише у 2018 році.

Проте, всупереч підвищеному попиту, цей матеріал не обділений проблемами. Особливо тоді, коли потрібно купити маркиратор відповідного типу для нанесення затребуваних дистриб'ютором маркування та кодів.

Більшість каналів збуту вимагають від виробника, щоб на упаковці були такі дані:

• Дати виготовлення та закінчення терміну придатності; • Код виробництва; • Партійні номери; • Штрих-коди.

Вся вищезгадана інформація потрібна для того, щоб можна було відстежувати товар, доносити інформацію до клієнтів та спростити процес продажу. І якщо з будь-яких причин неможливо розмістити маркування у зручне та придатне для машинного сканування місце, це може призвести до зниження попиту на продукцію та великих штрафів з боку дистриб'юторів.

Чому вам варто придбати маркіратор в Україні від Альянс-КМ?

Купуючи якісний маркиратор у перевіреної компанії, ви допомагаєте собі уникнути дефектів друку на гнучкій упаковці. Оскільки цей матеріал вимагає «правильного» та якісного пристрою для маркування.

Термотрансферний друк (ТТД) ще недавно вважався найбільш зручним та актуальним способом для кодування цього матеріалу. ТТД має високу швидкість друку і здатний довго зберігати нанесені дані. Але в нього є кілька мінусів, і головний недолік термотрансферних принтерів полягає в тому, що у разі розриву стрічки, друк буде неможливим доти, доки не відбудеться її заміна. І цей недолік може призвести до різкої зупинки виробництва, а це може призвести до втрати грошей і часу. Наступна проблема, що часто зустрічається - моделі ТТП погано працюють при низьких температурних умовах, через те, що стрічка не може досягти оптимальної температури плавлення.

Каплеструменевий маркіратор Videojet від Альянс-КМ безперервного типу дії все більше використовується для друку на гнучкій упаковці. Він стикається з вищеописаними проблемами. Даний агрегат має високошвидкісний друк, такий як у моделей ТТД, але він здатний заповнюватися чорнилом під час роботи і містить у собі ширший спектр робочих температур. Щодо часу висихання, то воно безпосередньо залежить від виду чорнила. На носіях, що друкуються в пакувальній машині, швидке висихання — це впливаючий (на вибір) показник, який допомагає запобігти можливому дефекту друку через ймовірний контакт з роликами або направляючими після того, як друк було перенесено на продукт.

Плюс до всього, дуже важливо коректно підібрати чорнило та застосовувати необхідний натяг гнучкої упаковки для того, щоб було чітко нанесено всю необхідну інформацію.

Купуємо маркіратори у Альянс-КМ

Компанія Альянс-Км пропонує вашій увазі різноманітні виробничі маркувальні пристрої за приємними цінами. Якщо ви вагаєтесь з вибором необхідного пристрою та друкованого матеріалу до нього, то наші фахівці зможуть надати вам необхідну консультацію та допоможуть з вибором якісного обладнання для вашого виробництва!

Альянс-КМ – ми пропонуємо вам якість та надійність!

 31.03.2022
 (13 переглядів)