Нюанси маркування палетів із товаром

Нюанси маркування палетів із товаром

На сьогоднішній день упаковка деякої продукції проходить у кілька етапів, які нагадують конструкцію «матрьошки». Спочатку товар знаходиться у своїй «рідній» упаковці, яка вважається первинною. Потім вона упаковується ще раз - вторинною упаковкою, а піддон, на якому стоїть продукція, є третинною упаковкою.

І для того, щоб коректно працювала логістика, потрібна якісна техніка, здатна наносити всю інформацію на всі три типи упаковки. Штрих-коди, назви, дати виробництва та закінчення термінів придатності – це важливі дані, які мають бути розміщені на всіх трьох видах упаковки. Що ж до кодування піддонів, то для них необхідно краплеструменевий пристрій, здатний нанести від двох і більше штрих-кодів, які ставляться для того, щоб відстежити вантаж від точки А до кінцевого пункту.

Навіщо потрібне маркування піддонів?

Промисловий пристрій, який ставить код на піддони, обов'язково має відповідати вимогам. Палети повинні мати якісно чіткі та видимі коди, що несуть у собі повну інформацію про товар, його кількість, а також дані постачальника, серійні номери, номер партії і так далі.

Вся занесена в код інформація потрібна для відстеження на складі, де сканери зчитують ці коди швидко та безпомилково. Коли надруковані етикетки коректно нанесені на кілька поверхонь піддону, їх легко сканувати. Від правильного нанесення інформації залежить ефективність логістики та можливість управління запасами, також економляться час та гроші. Для коректного нанесення необхідного кодування потрібний краплеструменевий маркіратор, здатний ідеально надрукувати і правильно розподілити всі відомості на кожному піддоні на високій швидкості. Для того, щоб такої ефективності було досягнуто, дуже важливо, щоб весь процес нанесення був повністю автоматизований.

Зрозуміло, існують компанії, які досі використовують не дуже сучасне маркувальне обладнання для створення та наклейки етикеток на продукцію, що відвантажується. А на піддонах працівники вручну наносять усю інформацію, що є своєю чергою неефективним процесом. Адже складські робітники роблять безліч різних додаткових завдань: вони повинні розвантажити піддон, вийти з вилкового навантажувача, підійти до комп'ютера для активізації краплеструменевої техніки, роздрукувати етикетки, повернутися до піддону та наклеїти етикетки вручну. Далі знову сісти на вилочний навантажувач і транспортувати піддон на зберігання або на вантажівку для подальшого перевезення продукції.

Таким чином, можна побачити, наскільки обраний шлях є нераціональним, оскільки він призводить лише до втрати часу. Варто також розуміти, що етикетки, що наносяться вручну, можуть не відповідати рекомендаціям GS1 за висотою, а це може призвести до проблем із ідентифікацією вантажу у майбутньому.

Таким чином, бачимо, наскільки важливо, щоб обладнання, яке створює код, було якісним, автоматизованим і наносило етикетки правильно. Адже якщо маркування не буде відповідати вимогам якості даних і не розташовуватись на потрібній висоті, то сканер просто не зможе рахувати необхідні відомості. І це призведе до потенційно глобальної перевалки вантажів, що може призвести до втрати більшої кількості часу та високих штрафів.

Альянс-КМ – ми продаємо якісне обладнання.

Маркування піддонів

Ну, а для того, щоб не було жодних проблем ні з логістикою, ні з виробництвом в цілому, важливо набувати якісної сучасної техніки, яка допоможе автоматизувати деякі виробничі процеси і знизити ризики тимчасових і грошових витрат.

В арсеналі нашої компанії ви можете вибрати необхідне обладнання, таке як:

  • Краплеструменеве обладнання
  • Лазерне
  • Термотрансферні та термоструменеві принтери
  • Різні графічні системи та ін.

Як бачите, ми маємо великий вибір промислового обладнання, яке однозначно допоможе вам підвищити ефективність вашого виробництва. І якщо ви не знаєте, який маркіратор краще вибрати, то менеджери нашої компанії допоможуть вам визначитись та зробити правильний вибір.

Альянс-КМ – ми пропонуємо вам якість та надійність!

 18.04.2022
 (9 переглядів)