Обладнання для маркування: де придбати недорого

Обладнання для маркування: де придбати недорого

Маркіратори

Якщо Ви давно займаєтеся або у Вас у планах зайнятися виробництвом товарів будь-якого формату, то, напевно, Вам цікава тема сучасного маркувального обладнання. Насправді, підібрати відповідне під ваше виробництво обладнання можна навіть через інтернет. Головне, знайти сумлінну компанію, яка спеціалізується на реалізації різного маркувального обладнання для виробництва.

Адже саме собою маркування - невід'ємна частина будь-якого виробництва. Все тому, що з його допомогою можна відстежити надходження товару або відстежувати його стадії пересування. Та й плюс до всього, у зашифрованому маркуванні захована інформація про продукцію, місце її виробництва.

Але щоб нанесена інформація на товар не стерлася або не зіпсувалася через будь-які зовнішні фактори, дуже важливо, щоб обладнання було якісним, як і його витратні матеріали, технологія нанесення тощо. Також слід враховувати поєднання поверхні матеріалу з самим обладнанням, і не тільки. Існує безліч факторів, які важливо враховувати. Але все ж таки зараз докладніше ми поговоримо саме про обладнання, від якого також багато що залежить.

Маркувальне обладнання: яке буває і в чому переваги

Термоструменевий маркіратор

В інтернеті існує достатня кількість маркувального обладнання, що підходить для виробництва, та й у каталозі нашої компанії також достатньо техніки, яка могла б Вас зацікавити.

На сьогодні існують краплеструменеві та теплоструменеві, лазерні маркіратори відомих виробників. Однак, це далеко не весь перелік обладнання для виробництва маркування товарів. Важливо при виборі обладнання цікавитися таким:

  • Технічні характеристики (наприклад, швидкість маркування)
  • Цінова політика
  • Деякі особливості техніки

Це далеко не все, що потрібно знати, але це головне. Далі потрібно розібратися, яке обладнання під вашу сферу діяльності більше підходить. Але давайте почнемо про кожен з маркіраторів по порядку:

Краплеструменевий маркіратор. Цей апарат підходить для маркування товарів безконтактним способом. Для цього типу обладнання необхідне чорнило. Саме маркування може проводитись на будь-яких поверхнях і майже на будь-яких матеріалах. Краплеструменеве обладнання користується попитом через свою високу продуктивність і економічне споживання чорнила.

Термотрансферний маркіратор - обладнання, що добре підходить для гнучких матеріалів, таких як плівки, і не тільки. Такий агрегат має вигляд безконтактного маркування, відрізняється своєю високою продуктивністю та може працювати на середньошвидкісних пакувальних лініях. Часто застосовуємо у сферах: кондитерських виробів, солоних закусок та снеків, для хлібобулочних виробів та круп, овочів та фруктів, а також для заморожених продуктів.

Термоструменеві принтери забезпечують високу якість друку. Також вони дають можливість відповідати високим вимогам до маркування, включаючи друк лінійних штрих-кодів, альтернативних шрифтів, логотипів, а також 2-D кодів, у тому числі DataMatrix і QR кодів. Такі принтери добре застосовні у фармацевтиці.

Лазерний маркіратор. З його допомогою також можна досягти чіткого маркування на будь-якій поверхні. Лазерний промінь випалює задану інформацію, що вводиться оператором через векторне або растрове зображення. У результаті виходить маркування високої якості. Даний маркіратор хороший для нанесення логотипів, назв, штрих-кодів, QR-кодів, дат, нумерацій партій, характеристик товару тощо.

Сервісне обслуговування

Окрім самого обладнання та перевіреної компанії, через яку слід замовляти обладнання, ще одним важливим фактором є сервісне обслуговування. По суті, будь-яке обладнання вимагає якісного обслуговування, а якщо у Вас на підприємстві в арсеналі кілька типів маркувального обладнання, то сервісне обслуговування, як ніколи необхідно, і найкраще замовляти відразу комплексне. Віддавайте перевагу тим компаніям, у яких, крім обладнання, надається ще й сервісне обслуговування, яке можливо виконати, за потребою. Чи оновлюєте Ви обладнання на виробництві або купуєте його вперше, у Вас можуть виникнути питання щодо його використання. І тому саме менеджери з сервісного обслуговування розкажуть Вам про деталі та нюанси його використання.

А на закінчення хочеться сказати: якщо Вам важлива якість вашого виробництва, на обладнанні не варто економити, і віддавайте перевагу відомим компаніям та брендам, які крім якісного обладнання надають і його обслуговування за прийнятною ціною.

З повагою, Альянс-КМ!

 22.12.2021
 (26 переглядів)