Плюси універсального принтера

Плюси універсального принтера

Зростають обсяги продукції, що випускається на виробничих лініях, зростає і потреба в такому обладнанні, за допомогою якого можна було б швидко і без проблем надрукувати на будь-якій поверхні необхідну для виробництва інформацію.

Зрозуміло, маркування товару або продукції потрібне в будь-якій галузі, від маркування труб, техніки, різноманітної промислової продукції до маркування продуктів харчування.

І питання полягає в тому, щоб обладнання було настільки універсальним, щоб його можна було використовувати для різних поверхонь - м'яких або твердих; металевих, пластикових або поліетиленових.

Універсальний маркиратор

Кожен з виробників маркувальної продукції прагне розробити таке обладнання, яке буде володіти більшими перевагами перед іншими такими ж маркираторами. Чим більше галузей і напрямків зможе охопити той чи інший маркиратор, тим більший попит буде на це маркувальне обладнання.

Однак складно зробити абсолютно універсальним промислове або ручне обладнання, і це може обумовлюватися деяким рядом обставин, а саме: застосування і вибір технічних показників певного виду обладнання, специфіка продукції та процесу маркування, нюанси в самому виробництві.

Також потрібно розуміти, що читабельність маркування залежить не тільки від устаткування, але і від інших факторів, які важливо брати до уваги при покупці нового обладнання.

Вибираючи універсальне обладнання для маркування, пропонуємо звернути увагу на універсальні маркувальні принтери.

Плюси і сфери використання універсальних систем

Зрозуміло, будь-яка техніка, яка підходить під поняття універсальності, не може бути універсальною на 100%. Найчастіше універсальними вважаються краплеструменеві принтери. Вони, дійсно, відповідають різним запитам промислового маркірування виробів і упаковки. Маркування може успішно наноситися і досить довго триматися на металі, твердому пластику або дереві.

За допомогою сучасного і універсального обладнання інформацію наносити стало легко і просто, оскільки сам процес не займає багато часу, завдяки високій швидкості нанесення малюнків, що безсумнівно впливає на ефективність виробництва.

Подібне обладнання найкраще купувати в наступних випадках:

  • Потрібно налагодити виробництво нових моделей товару, які відрізняються за формою, розмірами, властивостями поверхні і т. Д.
  • Запуск нової технологічної лінії, в якій не можна використовувати колишній датер або маркировщик
  • Необхідність внесення змін до друкованої продукції або логотипу
  • При переході на новий тип упаковки, якщо попереднє обладнання з новою упаковкою не справляється, або в тому випадку, якщо маркування упаковки однотонне з кольоровим оформленням самої тари, не відповідає естетичним критеріям і т.п.

Чому варто купувати обладнання у Альянс-КМ?

Компанія Альянс-КМ на ринку продажу виробничого обладнання знаходиться давно, і має величезні досвід і знання в питаннях, пов'язаних з маркираторами, принтерами та витратними матеріалами до них. І якщо у Вас виникають питання по придбанню універсального обладнання, яке тільки поліпшить Ваше виробництво, то компанія Альянс-КМ - це те, що Вам потрібно.

Альянс-КМ надає послуги наступного характеру:

  • Продаж промислових маркувальників (краплеструменевих, крупносимвольних, лазерних, термотрансферних і не тільки)
  • Продаж необхідних матеріалів до обладнання (чорнило і розчинники, різні фільтри, запчастини та комплектуючі)
  • Сервісне обслуговування устаткування.

Альянс-КМ - ми продаємо тільки якісне обладнання за приємними цінами!

 23.09.2021
 (29 переглядів)