Промислове маркувальне обладнання: чому такий важливий чіткий друк

Промислове маркувальне обладнання: чому такий важливий чіткий друк

Маркування будь-якого продукту є невід'ємним етапом будь-якого виробництва. Адже за допомогою правильно нанесеної інформації можна дізнатися про продукт більше, відстежити його, правильно транспортувати або зберігати. Звичайно, якщо інформація про товар нанесена правильно, чітко і читабельно, це значно спрощує подальшу його долю. А для того, щоб друк маркування був дійсно гарним, потрібно знати, як правильно вибрати відповідне промислове обладнання.

Маркиратор

Види друку і маркувальників для упаковки

Сьогодні в світі є безліч видів маркувальних машин. З них найбільш затребуваними вважаються:

  • Безконтактні маркиратори
  • Контактні
  • Системи етикетування
  • Маркиратори для штрих-кодів.

Сам ж друк поділяється на:

  • Контактний. Застосовуються спеціальні штампувальні апарати або штампи для перенесення інформації про товар на упаковку
  • Безконтактний. В цьому випадку маркування наноситься за допомогою лазерного, струменевого або краплеструменевого принтера
  • Етикетковий. Тут принцип друку простий - на товар наклеюється маркування або інформаційна етикетка.

Зрозуміло, чіткий друк залежить не тільки від устаткування, але і від його витратних матеріалів, які застосовуються до того чи іншого типу друку. Якщо зовнішній вигляд друку вкрай залежний від обраних матеріалів, то значить не варто економити на них, щоб уникнути будь-яких негативних наслідків.

На питання про те, чому так важливе читабельне маркування, компанія Альянс-КМ відповідає просто:

По-перше, нам важливо, щоб якісний друк був у кожного маркиратора, який ми продаємо. Адже якщо маркування на товарі погане, то у споживача виникнуть сумніви щодо якості самого товару.

По-друге, вибираючи правильну техніку і матеріали для друку, Ви заявляєте про себе, як про гідного виробника.

Адже будь-якому виробнику важливо, щоб його товар був яскравим, кидався в очі і викликав бажання купити його.

І на завершення хочеться сказати, що найкраще уникати економії на обладнанні і на матеріалах до нього. Тому що саме так покупець розуміє, що товар гідний того, щоб його купити.

Адже ні для кого не секрет, що в першу чергу оцінюється зовнішній вигляд товару, оскільки неможливо одразу зазирнути всередину упаковки і відчути руками якість безпосередньо.

Все ж, перше, що дуже важливо в будь-якому виробництві, в будь-якому бізнесі - барвистий зовнішній вигляд з чітким маркуванням. Це, безсумнівно, позитивно позначається на бізнесі.

Aльянс-КМ - ми продаємо тільки кращі маркиратори!

 20.08.2021
 (35 переглядів)